Veliki preokret Borca u Visokom!

Rukometaši Borca m:tel nadoknadili minus od DEVET golova na poluvremenu i stigli do pobjede u Visokom.

Kakav “reset” i preokret Borca!

Poslije prvih 30 minuta utakmice Bosna (V) – Borac na semaforu je stajalo 17:8, ali na kraju je Borac stigao do trijumfa 26:23.

“Plus 12” napravili su rukometaši Borca m:tel u drugom poluvremenu i stigli do pobjede u meču 21. kola Premijer lige BIH.

Crveno-plave su do pobjede predvodili Đurđević sa osam golova, Lukić sa sedam, te Šešić i Buljina sa po četiri pogotka.

U ekipi Bosne najefikasniji je bio Kapić koji je postigao osam golova.

Zrinjski je sa 37:31 savladao Kakanj u gostima, prije svega zahvaljujući odlično raspoloženom Deliću koji je postigao devet golova, te Vistrot sa osam golova, a čak 11 igrača Zrinjskog se upisalo u strijelce.

Konjuh je na svom terenu sa ubjedljivih 33:23 pobijedio Derventu.