Katastrofalno izdanje Partizana: Na domaćem teretu izgubili 3:1

Novi šok u Humskoj! Fudbaleri Spartaka iz Subotice savladali su Partizan sa 3:1 i nanijeli im novi poraz na domaćem terenu.

Nakon što je Partizan poveo golom Rikarda Gomeša u 8.minutu iz penala, uslijedio je veliki preokret. Gosti su izjednačili golom Stefana Denkovića, ali potom u drugom poluvremenu preokrenuli egzekucijom Dejana Đenića u 50. minutu.

Partizan je krenuo po izjednačenje a onda je u sudijskoj nadoknadi Nemanja Obradović šokirao “crno-bijele” i pogodio za 3:1.

Radnički Niš nastavlja da prijeti Crvenoj zvezdi i na gostovanju je golom Pankova savladao Zemun 1:0.