Sudije oštetile Crnu Goru

Fudbaleri Crne Gore remizirali su protiv Bugarske u Sofiji rezultatom 1:1 uz gol domaćina iz nepostojećeg penala, u 1. kolu kvalifikacija za EURO 2020.

Loading...

Crna Gora je od 50. minuta vodila lijepim golom Stefana Mugoše, koji je po desnom krilu protutnjao i sa distance poslao loptu u ugao, da bi u 82. minutu izjednačio Todor Nedelev sa bijele tačke.

Taj penal bio je više nego sporan, jer je faul Vladimira Jovovića bio pola metra van šesnaesterca, ali to arbitri nisu vidjeli, prenosi “Telegraf.rs”.

Todor Nedelev je pokazao na bijelu tačku, a častio ga je sudija Francuz Rudi Bike.

Golazo de Mugosa para adelantar a Montenegro. Min 51 Bulgaria 0 Montenegro 1 pic.twitter.com/Jilz3Rnez5

— mimosim (@mimosim) March 22, 2019

Pred kraj su čak oba tima mogla do pobjede, Martin Minčev je u 91. minutu šutirao pored gola, Boljevića je potom ukrotio golman Mihajlov.

U grupi A s ovim ekipama su još Češka, Engleska i Kosovo.