Sport

Mirko Mikić, trener RK Borac: Ništa nije gotovo

BUKUREŠT – Mislim da su oni bolje prošli. Nismo bili toliko loši, igrali smo strpljivo. U drugom poluvremenu smo primili šest golova, od toga tri iz kontre, rekao je nakon utakmice u Bukureštu Mirko Mikić trener RK Borac.

Ekipa ĆSM Bukurešti ima više od 10 puta veći budžet od nas, širu klupu i ovo što su moji momci odigrali u drugom poluvremenu je za pohvalu, učinili su me ponosnim rekao je Mikić.

– Ovo je rezultat koji nam daje za pravo da se nadamo. Ako smo na njihovom terenu uspjeli dobiti drugo poluvrijeme, moramo moći i u Boriku. Ništa nije gotovo. Nećemo se predati, poručio je šef stručnog štaba Borca Mirko Mikić

Rukometaši banjalučkog Borac M:tela poraženi su od ekipe ĆSM Bukurešti u prvoj utakmici četvrtfinala Čelendž kupa odigranoj u Bukureštu rezultatom 25:19 (16:7).