Crvena zvezda savladala Mačvu

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mačvu u 28. kolu Superlige Srbije na stadionu Rajko Mitić u Beogradu i savladali su ih rezultatom 2:1

Utakmica je počela prilično dinamično, obje strane su imale dobre pokušaje, ali su mreže mirovale.

Mačva se dobro branila, vrebala svoju šansu posle kontra napada, da bi nakon jedne jako lijepe akcije došla do svog prvog gola.

Ovo je inače bio prvi gol koji Mačva dala Zvezdi u Superligi Srbije, a strijelac tog pogotka je bio Petar Gigić u 15. minutu utakmice.

Zvezda je nastavila da steže obruč, napadala najčešće preko desnog boka, ali je nekako ostajala kratkih rukava.

Sve do 37. minuta je na semaforu stajalo 0:1, da bi se Ričmond Boaći postarao da Zvezda dođe do izjednačenja u 37. minutu utakmice.